русский
English
Polski
 biuro@szkolki.pl
 tel./fax: (48) 674 41 67

Aktualności

Jesienią po wykopaniu drzewek owocowych ze szkółki kolejną czynnością jest odbieranie podkładek z mateczników. Do tego celu używane są dwa kombajny marki Lauwers model 'Ondro'. Cała czas funkcjonuje i wspomaga nas również...

Druga część relacji z sadu Pana Kamila Ziarkowskiego u którego rosną wyprodukowane w naszej szkółce drzewka odmiany Muna. Zobaczcie jak ocenia sadownik odmianę oraz jak plonowała w 2019 roku.

(...) w tym samym czasie porównać trzy sporty Gali. Zuzi Galę, Zuzi Galę Select oraz Galę Dark Baron. Były To drzewka 7-miesięczne posadzone wiosną 2018 roku. 

Odwiedziliśmy gospodarstwo sadownicze Pana Krzysztofa Wasilewskiego z Brzozowca aby zobaczyć jak rosną drzewka i plonuje odmiana Zuzi Gala w drugim roku po posadzeniu.

Prezentacja odmiany Gala Dark Baron. Zdjęcia i materiał video przygotowany  5 września 2019 roku. Kwatera odmiany Gala Dark Baron posadzona wiosną 2018 roku z drzewek 7-miesięcznych.

Plonowanie i jakość jabłek odmiany Muna - Gospodarstwo Sadownicze Kamil Ziarkowski - 05/09/2019

Szanując Państwa czas zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia terminu odbioru drzewek owocowych z naszej szkółki. Codziennie wydajemy kilka tysięcy naszych drzewek owocowych. 

Za nami 28 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2019, które odbyło się 30 i 31 stycznia. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim sadownikom za rozmowę i za tak liczne zainteresowanie naszymi nowymi odmianami...

W dniach 9 i 10 stycznia br. nasza szkółka po raz pierwszy (i nie ostatni) uczestniczyła w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019 które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 

Jedną z tych szkółek jest nasze Gospodarstwo Szkółkarskie ! Produkcje drzewek Gala 2013 - DarkBaron® już rozpoczęliśmy i w przyszłym sezonie – jesień 2019 roku dostępne będą pierwsze 2-letnie drzewka.