русский
English
Polski
 biuro@szkolki.pl
 tel./fax: (48) 674 41 67

Sadownicy odbierają zamówione drzewka

Drzewka wykopane ze szkółki, pierwsi sadownicy odbierają zamówiony materiał.

Na tym etapie naszej pracy pomaga nam elektroniczny system ‘szkółkarz’ dzięki któremu każda paleta z drzewkami jest przypisana konkretnemu zamówieniu / osobie oraz lokalizacji w chłodni. Przed wcześniej umówionym terminem i godziną odbioru system ‘szkółkarz’ wskazuje palety które należy przygotować i wystawiać na plac odbiorczy do załadunku. Takie rozwiązanie pozwala skrócić czas oczekiwania na drzewka oraz precyzyjnie wskazuje ilość oraz klasę wyboru drzewek jakie zamówił dany sadownik.

Dzięki temu rozwiązaniu mamy stałą kontrole nad stanami magazynowymi w chłodni szkółkarskiej pod względem ilości, odmian, wyborów oraz wiemy z kim będziemy mieli przyjemność spotkać się każdego dnia i pogratulować odbioru naszych drzewek do nowych nasadzeń !

System ten równocześnie przesyła codziennie na www.szkolki.pl aktualny stan dostępnych drzewek do zakupu w danym sezonie [drzewka w sprzedaży].

Zyskujemy czas oraz dobrą organizację pracy, a sadownik pewność i jakość zamówionego materiału. Obie strony są zadowolone i taką zasadę będziemy stosować w tym i przyszłych sezonach !