русский
English
Polski
 biuro@szkolki.pl
 tel./fax: (48) 674 41 67

Aktualizacja oferty drzewek owocowych

oferta_online

Chcąc zapewnić naszym klientom jeszcze większy komfort oraz precyzyjność naszej oferty drzewek owocowych uruchomiliśmy na naszej nowej stronie internetowej aktualizacje w czasie rzeczywistym dostępność odmian oraz ilość materiału szkółkarskiego w poszczególnych klasach wyboru.

Funkcje taką znajdą Państwo na każdej podstronie w menu ‘Nasza oferta’ a dotyczy ona drzewek owocowych jabłoni, grusz, wiśni oraz czereśni.

Naszą ofertę podzieliliśmy na dwie kategorie. ‘Drzewka w sprzedaży’ – to oferta którą aktualnie można zakupić w naszej szkółce w sezonie jesiennym i wczesno wiosennym. Po zaznaczeniu opcji ‘Drzewka w sprzedaży’ mają Państwo możliwość również dodatkowego doprecyzowania materiału o interesującą Państwa ‘podkładkę’ oraz ‘wiek’. Po zaznaczeniu wszystkich wymienionych opcji na stronie pojawi się wynik, czyli aktualna oferta wraz z ilością drzewek owocowych dla każdej odmiany w danym wyborze. Tak jak już wspominaliśmy wcześniej system aktualizuje się na bieżąco i może zdarzyć się tak iż w kolejnym dniu, a nawet godzinie oferta będzie zmieniona/inna. Dzieje się tak w przypadku złożenia zamówienia przez innego klienta i odnotowania/przyjęcia takiej decyzji w naszym systemie.

Druga z ofert to „Drzewka w produkcji. Po zaznaczeniu tej opcji zapoznają się Państwo z naszą ofertą materiału szkółkarskiego, która obecnie jest w szkółce i będzie wystawiona do sprzedaży w kolejnych sezonach sprzedaży. Takie odmiany drzewek owocowych można również rezerwować, jednak ich odbiór jest zawsze odległy w czasie.

Opisywany system prezentacji oferty materiału szkółkarskiego uruchomiliśmy jako pierwsza szkółka w kraju, a kto wie czy nie w Europie !

Mamy nadzieję, że tak aktualizowana oferta pozwoli Państwu zaoszczędzić czas w poszukiwaniu odpowiedniej odmiany i ilości drzewek owocowych, a nam nikomu nie odmówić przyjęcia zamówienia od Państwa na aktualnie dostępną ofertę.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Andrzej i Szymon Nowakowscy.